Anonse Opinie Komentarze Historie Tablica Polrandka

Tester baterii to przydatne urządzenie, które w prosty sposób pozwoli sprawdzić stopień naładowania baterii. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na atat.pl!

 • elektryka-atat.pl

 • Anonse Opinie Komentarze Historie Tablica Polrandka.com

  POWRÓT DO POLRANDKA.COM

  KLIKNIJ TUTAJ aby dodać wpis

  19.03.2013 - 19:44 - Nieznajoma

  Witam. Każdy portal społecznościowy trzeba traktować z dystansem. Mnie samej zdarza się otrzymywać wiadomości matrymonialne na FB, na które nigdy nie odpisuję. Nie lubię tego typu zachowań, bo sama traktuję FB wyłącznie w celu kontaktu ze znajomymi, a nie z nieznajomymi. Fakt, niektórzy mogą się uzależnić od portali społecznościowych i potrafią całymi godzinami przesiadywać przed komputerem. Jest to uzależnienie jak każde inne np. alkoholowe czy narkotykowe. Ja sama staram się mieć dystans do internetu i nie zamieszczam żadnych ważnych informacji o mnie na swoim profilu. Wiadomo internet wiele pamięta!


  Nick:

  Treść komentarza:

  We wpisach nie działa kod HTML. Linki rozpoznawane są automatycznie - wystarczy wpisać np. www.mojastrona.pl, żeby tablica potraktowała to jako link. Jeżeli link zawiera przecinek lub jest bardzo dziwny i nietypowy, można dla pewności umieścić go w nawiasach kwadratowych np. [www.mojastrona.pl].

  e-mail:     WWW:

  TLEN:       GG:

  Zdjęcie (URL):

  Aby wstawić zdjęcie do wpisu należy umieścić je na jakimś serwerze i wskazać dokładny, pełny adres do niego np. http://www.mojastrona.pl/zdjecia/zdjecie02.jpg (wlekie i małe litery są ważne!). Zdjęcie musi być w formacie JPEG (JPG) i powinno mieć wymiary 80x100 pikseli (zdjęcia o innych wymiarach będą skalowane i przycinane). Przed wpisaniem adresu można skorzystać z testera.

  Jeżeli nie posiadasz zdjęcia na żadnym serwerze, natomiast masz swoje zdjęcie na dysku i koniecznie chcesz je wykorzystać, możesz je wczytać przy pomocy uploadera.  .:: Powrót do tablicy ::.


   

   

  wpisów: 9, komentarzy: 0, odwiedzin ogółem: 2752, dzisiaj: 4, wczoraj: 4.