Anonse Opinie Komentarze Historie Tablica Polrandka


Anonse Opinie Komentarze Historie Tablica Polrandka.com

POWRÓT DO POLRANDKA.COM

KLIKNIJ TUTAJ aby dodać wpis

22.12.2014 - 22:40 - Adam

dziękuję

e-mail

Komentarze (0)      

24.03.2013 - 13:33 - Nick

Z natury jestem trochę nieśmiałym facetem dlatego zdecydowałem się na rejestracje na tym portalu i moja rejestracja okazała sie strzałem w dziesiątkę jest tu masę ludzi takich jak ja nieśmiałych szukających sympatii, rozmowy, spotkań i jestem Wam wdzięczny że jesteście.

21.03.2013 - 19:34 - Jadwiga

Nieraz spierałam się czy szukając partnera w internecie to dobra metoda.Jakoś powiem szczerze resjestrowałam się tu i tam i jakoś nie mogłam trafić .Owszem byli ciekawi ludzie ale cos mnie jeszcze korciło i weszłam na Wasz portal i muszę wam podziękować za to że jesteście bo dzięki Wam poznałam człowieka który jest moją drugą połówką, ostatnio zamieszkaliśmy razem i powiem wam jest cudowanie.Naprawdę warto czekać i szukać....

19.03.2013 - 19:44 - Nieznajoma

Witam. Każdy portal społecznościowy trzeba traktować z dystansem. Mnie samej zdarza się otrzymywać wiadomości matrymonialne na FB, na które nigdy nie odpisuję. Nie lubię tego typu zachowań, bo sama traktuję FB wyłącznie w celu kontaktu ze znajomymi, a nie z nieznajomymi. Fakt, niektórzy mogą się uzależnić od portali społecznościowych i potrafią całymi godzinami przesiadywać przed komputerem. Jest to uzależnienie jak każde inne np. alkoholowe czy narkotykowe. Ja sama staram się mieć dystans do internetu i nie zamieszczam żadnych ważnych informacji o mnie na swoim profilu. Wiadomo internet wiele pamięta!

Komentarze (0)      

19.03.2013 - 19:29 - Administracja

Witamy i zapraszamy do dodawania wpisów. Jeśli masz coś do napisania opowiedzenia lub masz chęć poprostu wpisać się to ta tablica jest dla Ciebie zachęcamy do wpisów.

[1] [2]


 

 

wpisów: 15, komentarzy: 0, odwiedzin ogółem: 9190, dzisiaj: 7, wczoraj: 9.

Admin login