Zarejestruj się za darmo Portal randkowy PolRandkaOdkryj usługi wysokiej jakości.

Ponad 80% abonentów Polrandka.com poleca serwis.

▸ Poznawanie stało się łatwiejsze dzięki Polrandka.com. Każdego dnia przybywa coraz więcej profili , a liczba wpisów zwiększa się jeszcze bardziej!
▸ Posiadamy narzędzia, mające na celu ułatwić Tobie pozostanie w kontakcie z zarejestrowanymi użytkownikami i pomóc w zawieraniu nowych znajomości!
▸ Twoja kolej! Polrandka.com pomogła już tysiącom ludzi znależć miłość. Może tobie też? Stwórz swój profil w kilka kliknięć i odkryj tysiące mężczyzn i kobiet! Polrandka.com zrealizuje Twoje pragnienia i ma system, w którym płacisz tylko za to, co chcesz! I wszystko jest nieograniczone dla twojej przyjemności!
▸ Każdy profil jest sprawdzany indywidualnie, aby dać Tobie gwarancję, że znajdziesz tylko prawdziwych użytkowników. Każdy profil użytkownika, jest naprawdę zainteresowany i aktywny.
▸ Współdziałaj z Polrandka.com! Realne wsparcie klienta Polrandka.com zapewnia zespół specjalistów, aby zapewnić bezpieczne i niezawodne usługi. Moderatorzy codziennie pracują, aby sprawdzać treść opisów i zdjęć zamieszczonych w portalu.
▸ Użytkownicy mogą, w dowolnym czasie, zgłosić nadużycie lub niewłaściwe zachowanie popełnione przez innego użytkownika poprzez "raport nadużycia".
▸ Obsługa klienta jest zawsze dostępna, aby odpowiedzieć na Państwa pytania i oferuje indywidualną obsługą dostosowaną do Państwa wymagań.
▸ 100% dyskrecji Polrandka.com twoje dane osobowe są chronione. Jesteśmy zobowiązani, aby nigdy nie podać waszych danych osobowych do innych użytkowników lub osób trzecich. Poufność i dyskrecja to podstawa naszej pracy. To Wy, którzy zarządzacie własną informacją, możecie podjąć decyzję, czy podzielić się z innymi użytkownikami serwisu. Użytkownik ma prawo w dowolnym momencie zmodyfikować swój osobisty profil.
▸ Na naszej stronie internetowej można skontaktować się z innymi, bezpiecznie, prywatnie i anonimowo.